Ärge unustage, et ka meie oleme osa universumist ja kõik koos oleme suur kõiksus..

Teretulemast!

Vajad probleemile lahendust või otsid vastuseid? Vajad tasakaalu oma ellu? Soovid midagi põnevat kogeda või lõõgastuda?
Küsi julgelt, aitan sind hea meelega.

TEENUSED

NÕUSTAMISED

Nõustamise võimalikud teemad:.

- inimese vaimne ja füüsiline asend - probleemid selles ja/või eelnevas elus - tuleviku otsuste tegemine - hinge uuestisünd - elu ja surmaga seotud küsimused - karma

MASSAZID
Šamanistlik massaaž vastavalt kliendi vajadustele.
DIAGNOSTIKA

Auravälja, tsakrate töö, meridiaanide töö ja strassifaktorite mõõtmine. Vaimse ja füüsilise seisundi kontroll, kui keha on tasakaalust väljas.

Diagnostika šamaanitrummiga või koostöös kristallkapsliga. Helista või kirjuta aja kokkuleppimiseks.

TERAAPIAD

TERAAPIAD

- Hingerännakud eelmistesse eludesse või elude vahelisse aega kadunud hingeosade tagasitoomiseks või muu vajaliku informatsiooni jaoks

- Šamanistlikud rännakud allmaailma ja ülailma

ALLMAAILMAS elavad näiteks deemonid, meie väeloomad ja ja osa eie esivanemaid. Allmaailma minnaksegi tihti väeloomaga kohtuma. See on reis, mille võib kaasa teha iga inimene, kellel huvi on, ehkki esimesel korral ei pruugi väeloom end kohe näole anda. Ja oodatud hundi, kotka või tiigri asemel võib tulla mõni äärmiselt tagasihoidlik või koguni hirmujudinaid tekitav loom. Ükski väeloom ei tule niisama, t tuleb sõnumit tooma. Nii kummaline, kui see ratsionaalse inimese jaoks ka ei tundu, saab väelooma rasketes olukordades appi kutsuda ja temalt nõu küsida.

ÜLAILMAS elavad jumalad ja meie esivanemad, kelle käest saab abi ja juhatust küsida. Enne peab ära käima allmaailmas, et vaadata , mis üldse toimub. Alles siis, kui seal on käidud, saab minna ülailma, paluda teadmisi ja kohtuda näiteks esivanematega. Suurte eluliste küsimuste korral tasubki pöörduda ülailma asukate poole.

- Kupumassaazh

- Meemassaazh

- Šamanistlik (ravi)massaazh

RUUMIDE PUHASTAMINE
Ruumide puhastamine vastavalt kliendi soovile